Z dzieckiem w Góry Stołowe

27 maj 2019

Z dzieckiem w Góry Stołowe

Wakacje z dziećmi to zupełnie inna rzeczywistość niż urlop we dwoje czy z grupą przyjaciół. Miejsce pobytu i plan wycieczki planujemy z uwzględnieniem potrzeb i preferencji naszych maluchów. Koniecznie w pobliżu musi być wachlarz atrakcji, aby dzieci nie miały czasu nie nudzić. Góry wydają się zatem doskonałym kierunkiem. Tym razem może zamiast w Tatry wybierzcie się na rodzinne wakacje w Górach Stołowych. Koniecznie wcześniej zarezerwujcie noclegi w Górach Stołowych, aby móc uniknąć długich poszukiwań na miejscu.

Wspinaczka na Górę Parkową

Jak góry, to koniecznie musi być wędrówka po szczytach. W Górach Stołowych możesz liczyć na trasy, które z powodzeniem pokona nawet kilkulatek. Wybierzcie się całą rodziną na Górę Parkową, będącą doskonałym terenem spacerowym. Szczyt ma wysokość 741 m n.p.m. i będzie świetną okazją ku temu, aby zaszczepić w dziecku pasję do aktywnego spędzania wakacji. Góra Parkowa znajduje się w Kudowie Zdroju. Aby zapewnić sobie spokój podczas powrotu z wędrówki, skorzystaj z noclegów w Karłowie, skąd niedaleko do centrum Kudowy.

Polski Dziki Zachód

Atrakcja dla małych i dużych, na pewno zapewni Wam mnóstwo atrakcji. W najstarszej części Kudowy znajduje się Park Rozrywki Rodzinnej Colorado, w którym poczujesz klimat Dzikiego Zachodu. Do dyspozycji dla najmłodszych jest plac zabaw zdmuchanymi zabawkami i strzelnica położona w lesie. Kiedy maluchy się bawią, rodzice mogą odpocząć na ławkach przy stolikach, mając na oku swoje pociechy. Po takim popołudniu przyda się smaczna i pożywna kolacja, którą zjecie w restauracji w Karłowie.

Wśród Błędnych Skał

Tego miejsca nie może zabraknąć na planie Waszych wakacji. Błędne Skały dostarczą całej rodzinie niezapomnianych wrażeń. Będziecie poruszać się po labiryncie wśród ciekawych form skalnych. Czekają na Was fascynujące widoki, przejdziecie słynną Droga 100 Zakrętów, będącą jedną z najbardziej oryginalnych tras w Sudetach. Każdy dzień w Górach Stołowych odkryje przed Tobą niesamowite atrakcje tego regionu. Po długich wędrówkach Ty i Twoje dziecko na pewno będziecie potrzebować naładować baterię na kolejny dzień. Komfort i wygoda czekają na Was w naszych pokojach w Karłowie.

Kalendarz

« April 2021 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Popularne wpisy